Nothing found
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kokie kontracepcijos variantai prieinami translyčiams žmonėms?

Nėštumo galima išvengti įvairiais būdais, įskaitant prezervatyvų ir kontraceptinių tablečių vartojimą ir kitus ilgalaikio veikimo profilaktikos metodus. Kai kuriems trans žmonėms galvojimas apie nėštumą gali priminti apie kūną ne visai maloniais būdais. Svarbu prisiminti, jog jei esate situacijoje, kurioje nėštumas galimas, svarbu žinoti, kokios kontracepcijos priemonės jums prieinamos.

Nėštumo testas, kalbėti apie nėštumą ar kontraceptinių tablečių vartojimą su partneriu gali būti sunku dėl daugelio priežasčių. Tačiau tai gali padėti kontroliuoti jūsų seksualinę sveikatą.

Jei vartojate hormonus, nėra veiksminga pasikliausi testosterono ar estrogeno vartojimu kaip kontracepcijos priemone. Jei esate susirūpinę, kad kontracepcija pakenks hormonų terapijai, patikrinkite "Bedsider" sąrašą, kuriame yra ir hormonų neturinčių preparatų. Jei kyla abejonių, pasitarkite su sveikatos priežiūros paslaugų teikėju, kuris gali padėti jums pasirinkti jums geriausią variantą.

Jei norite gauti daugiau patarimų apie saugesni seksą, apsilankykite "Safer Sex for Trans Bodies". (Nuoroda į informaciją anglų kalba)