Nothing found
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kas yra sutikimas?

Sutikimas, plačiaja to žodžio prasme, yra susitarimas tarp jūsų ir kitų žmonių, apibrėžiantis tai ką norite daryti kartu. Mes galime praktikuoti sutikimą savo kasdieniame gyvenime, nesvarbu, ar mes prašome naujo bendradarbio leisti jį apkabinti, ar mes pasakojame žmogui, kuri sutikome Grindr, kas mums patinka sekso metu.

Kai kalbama apie seksualinius santykius, sutikimas užtikrina, kad kiekvienas gauna tai ko nori be prievartos. Sutikimas yra atviras bendravimas ir tai vyksta dviem būdais: sutinkant ir gaunant sutikimą.

Sutikimo gavimas reiškia aiškų, entuziastingą patvirtinimą, kad jūsų partneris jaučiasi saugus, jaučia jūsų palaikymą ir mėgaujasi laiku, praleistu kartu. Tai gali būti pasiekta keliais būdais, įskaitant klausimus ("Ar aš galiu nuvilkti tavo marškinėlius ...") ir pasiūlymų pateikimus ("Norėčiau pabučiuoti tave, ar galima?"). Partnerio klausinėjimas ir jo sutikimas užtikrins, kad jūs suprantate ir gerbiate asmenines vieni kitų ribas.

Sutikimo davimas reiškia, kad partneris žino, jog jūs mėgaujatės ir sutinkate su viskuo kas vyksta. Galite parodyti sutikimą žodžiais, pvz., "Taip", arba nežodiniais signalais, rodančiais malonumą ir leidžiančiais jūsų partneriui suprasti, kad jaučiatės gerai.

Svarbu prisiminti, kad sutikimas visada yra ir lieka atšaukiamas. Ar jūs kada nors ką nors kažkam pasakėte Grindryje ir jautėtes kitaip, kai susitikote? Jūs galite pakeisti savo nuomonę apie tai, ką norite daryti bet kuriuo metu. Tiesiog todėl, kad galbūt davėte sutikimą dėl kažko Grindryje, nereiškia, kad esate įsipareigoję tai padaryti, kai susitinkate. Galų gale, jūs ir jūsų partneriai nusipelno jaustis gerbiami ir patenkinti, nepriklausomai nuo to, ką darote kartu.

Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą iš "Planned Parenthood", kad sužinotumėte daugiau apie sutikimą. Šiame sąraše iš "Teen Vogue" yra pavyzdžių, kaip bendrauti, kai norite gauti kažkieno sutikimą. (Nuoroda į informaciją anglų kalba)