Nothing found
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Ar mano gydytojas turi žinoti apie mano seksualinę orientaciją ar lytinę tapatybę?

Atsakymas į šį klausimą yra sudėtingas. Kai kuriems žmonėms gali būti nesaugu kreiptis į medicinos paslaugų teikėją, ypač tose šalyse, kuriose būti LGBT yra neteisėta, arba privatumas tarp gydytojo ir paciento nėra garantuojamas įstatymu.

Iš kitos pusės - jei mes galime pasikliauti medicinos paslaugų teikėjais, jie gali geriau mumis pasirūpinti. Kalbėdamiesi su jais apie savo lytinę tapatybę, seksualinę orientaciją ir lytinius santykius, suteikiate pakankamai informacijos medicinos paslaugų tiekėjams, kad jie galėtų atlikti kuo tikslesnius reikiamus testus ir užtikrinti, kad būtumėte sveiki.

Atminkite, kad jūs nusipelnėte saugių ir negėdingų paslaugų gydytojo kabinete. Jei gydytojas bando pasakyti, kad jūsų seksualinė orientacija, lytinė tapatybė ar tai, kaip patiriate lytinius santykius klaidinga, mandagiai pasakykite, kad norite kalbėti tik apie vaistus.

Peržiūrėkite šį vienos minutės vaizdo įrašą iš "Greater Than AIDS", kad gautumėte daugiau informacijos. (Nuoroda į informaciją anglų kalba)